header
header

Video

#

Par to, kādas ir biežākās pacientu sūdzības griežoties pie proktologa

Vidzemes TV 2018. gada 20. decembra raidījumā "Esi vesels" ķirurģe, kura specializācijas proktoloģijā, Linda Kokaine Šapovalova stāstīs par to, kādas ir biežākās pacientu sūdzības griežoties pie proktologa, kāda ir mūsdienīga diagnostika un ārstēšanas risinājumi? Tāpat noskatoties raidījumu uzzināsi, kāpēc laicīgi ir jādodas pie ārsta un nav jākautrējas risināt delikātās problēmas.

#

Par proktoloģisku problēmu ārstēšanu raidījumā "Esi vesels!"

Biežākie iemesli, kāpēc pacients vēršas pie proktologa, ir diskomforta sajūta pie taisnās zarnas izejas, nieze, asiņošana, dažāda veida izdalījumi un citas problēmas. Pacientu vidū līdzvērtīgā sadalījumā ir gan sievietes, gan vīrieši. Ja agrāk resnās un taisnās zarnas saslimšanas skāra cilvēkus vecumā pēc 30 vai 40 gadiem, tad šobrīd pacienti kļūst arvien jaunāki.

#

"Nākotnes Medicīna" - Pret sāpēm ar mūsdienīgām tehnoloģijām

Raidījumā norisinās aizraujoša lāzerterapijas un triecienviļņu iekārtu demonstrācija, kā arī apskatīsim Cefaly iekārtu migrēnas lēkmju novēršanai. Studijas viesi: Dr. Larisa Eriksone - Veselības centrs 4 fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts un Dr. Ruta Plotniece - Veselības centrs 4 filiāles VC4 Juglas klīnika neiroloģe, neirosonoloģe.
Raidījuma atkārtojumus skatieties piektdienās plkst. 11:30 un sestdienās plkst. 8:00 vai plkst. 21:00.

#

Kā atpazīt atopisko dermatītu?

Kas ir atopiskais dermatīts? No kā tas rodas un kā to atpazīt? Kurās zonās parādās atopiskais dermatīts? Kas notiek, ja to laicīgi nesāk ārstēt? Ja ir aizdomas par atopisko dermatītu, pie kāda speciālista jāgriežas? Kā notiek diagnostika un ārstēšana?