header
header

Publikācijas

#

Vēnu problēmas pirms grūtniecības periodā?

Lai novērstu kāju vēnu vizuālās problēmas, “Veselības Centrs 4” speciālisti piedāvā vairākas metodes, kuras tiek izvēlētas, izvērtējot katru individuālo situāciju.

#

Ieteikumi matu kopšanā

Mati ir viena no cilvēka dabīgajām rotām. Allaž ir pastāvējuši un mainījušies dažādi ieteikumi, metodes un mīti par matu kopšanu un veselību. Arī mūsdienās - izvēles un informācijas gūzmā iespējams nepamanīt vienkāršās pamatpatiesības, ar kurām jāsāk, ja vēlamies veselīgus un koptus matus.

#

Kāpēc izvēlēties kosmētikas līdzekļus no aptiekas klāsta?

Iepirkšanās var būt gan izklaide, gan ikdienas rutīna, gan atbildīgs uzdevums. Daži virtuāli klikšķi vai soļi tuvējā veikalā mums sagādā visu ikdienā nepieciešamo, sākot ar pārtiku, līdz mīļākajai lūpu krāsai. Tomēr, ja runājam par kopjošo kosmētiku, kurai uzticam ne tikai savas ādas izskatu, bet arī veselību, iepirkšanās veidam un paradumiem der pievērst lielāku vērtību.

#

Niez galvas āda!

Galvas ādas nieze ir bieži sastopama dermatologa praksē. Turklāt nieze var būt lokalizēta tikai galvas ādas rajonā vai būt paplašināta arī citās ķermeņa zonās. Dažreiz tā ir saistīta ne vien ar ādas slimībām vai specifiskām izmaiņām ādā, bet arī ar bojājumiem, kas rodas sekundāri, ādu berzējot vai skrāpējot.