header
header

Par mums

SIA „Veselības centrs 4” (VC4) filiāli „Juglas klīnika” atklāja 2010. gada 10. decembrī.

JUGLAS KLĪNIKA ir izveidota ar mērķi paplašināt kvalitatīvu medicīnas pakalpojumu pieejamību arī Rīgas perifērijas - Juglas rajona iedzīvotājiem un visiem Veselības centra 4 pastāvīgajiem klientiem, kas strādā vai dzīvo šajā un apkārtējos rajonos.

Jaunā filiāle ir mūsdienu standartiem atbilstoša, tehnoloģiski augstvērtīgi aprīkota ambulatorās medicīnas iestāde ar konsultatīvo nodaļu, divām modernām operāciju zālēm un dienas stacionāru. Te pieejamas inovatīvas, pacientiem labvēlīgākas izmeklēšanas metodes un operācijas, kas nodrošina maksimāli nesāpīgu ārstēšanu ar īsāku atveseļošanās periodu.

Juglas klīnika ir viena no trijām Baltijas vēnu klīnikas filiālēm. Tagad klientu ērtībām flebologi, asinsvadu ķirurgi izmeklē, konsultē un veic kāju vēnu operācijas trīs vietās Rīgā: K. Barona ielā 115, Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas un ķirurģijas klīnika), Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika). Jau vairākus gadus VC4 Baltijas vēnu klīnika kalpo kā tehnoloģiju zinātnisko izmēģinājumu un apmācības centrs. Juglas klīnikā šobrīd atrodas starptautiskas nozīmes radiofrekvences ķirurģijas mācību centrs, kurā, sadarbībā ar SIA „International Quality Pharma” (sadarbības līgums ar VC4 no 2010. gada rudens) apmācām Baltijas valstu ārstus – flebologus, asinsvadu ķirurgus un/vai ķirurgus, VNUS CLOSURE FAST endoluminalā vēnu obliterācijas operāciju veikšanas metodē. Mācības ietver gan teorētisko kursu, gan paraugoperācijas un vēlāk arī praksi. Apmācību procesu veic Dr. Vladislavs Semeņuks, kurš ir sertificēts ražotājfirmas „COVIDIEN” apmācību speciālists.

Nodrošinām diagnostikas un ārstniecības pakalpojumus sekojošās medicīnas nozarēs:

 • ķirurģijā;
 • fleboloģijā (vēnu slimības);
 • proktoloģijā (hemoroīdi u.c. slimības);
 • dermatoloģijā (ādas slimības, veidojumu diagnostika, noņemšana);
 • dermatoveneroloģijā;
 • estētiskajā dermatoloģijā (kosmetoloģijā, lāzerdermatoloģija);
 • ginekoloģijā (grūtnieču aprūpe);
 • endokrinoloģijā;
 • neiroloģijā;
 • uroloģijā;
 • kardioloģijā;
 • traumatoloģijā-ortopēdijā.

Piedāvāto ārstniecības pakalpojumu klāsts tiek pastāvīgi papildināts, lūdzu, sekojiet informācijai. 

Pacientu ērtībai Juglas klīnikā darbojas: 

Vakcinācijas kabinets

nodrošina visas Latvijā reģistrētās vakcīnas un veic maksas vakcinācijas pakalpojumus sezonālai un ceļotāju vakcinācijai.

Uzmanību! Bezmaksas vakcināciju Valsts programmas ietvaros Juglas klīnikas Vakcinācijas kabinetā neveic.

Veicam ceļotāju vakcināciju (tai skaitā Dzeltenā drudža sertifikāta noformēšanu).

Vakcinācijas dienestam ir izveidota vienota elektroniskā datu bāze, kas palīdz atjaunot vakcinācijas datus pacientiem ar nozaudētām potēšanas pasēm.

VC4 Vakcinācijas dienests regulāri izsludina aktuālās vakcinācijas akcijas par īpašām cenām. Sekojiet informācijai www.vakcinejies.lv Sīkāka informācija sadaļā Vakcinācija

Laboratorija

 VC4 Juglas klīnikas ārsti konsultāciju laikā nodrošina primāro analīžu veikšanu. Laboratorijas māsa pieņem asins analīzes. Laboratoriskās diagnostikas atbildes pacienti saņem pie ārstējošā ārsta, uz savu e-pasta adresi vai reģistratūrā Juglas klīnikā. Sīkāka informācija sadaļā Diagnostika 

Procedūru kabinets

 Paredzēts muskulāro un venozo injekciju un procedūru veikšanai. Medicīnas māsas uzraudzībā ir iespējams pacientam uzlikt intravenozo sistēmu. Jūs laipni apkalpos klīnikas virsmāsa Ļubova Volčenko. 

 Uzmanību! Procedūru kabinetā un laboratorijā pieņemam jebkura vecuma NVD pacientus, kā arī pacientus ar citu medicīnas iestāžu ārstu norīkojumiem.