header
header

Foto

#

VC4 klīnikas saņem starptautisko ISO 9001:2000 kvalitātes vadības sertifikātu

VC4 ir viena no nedaudzajām privātajām ārstniecības iestādēm Latvijā, kas ieguvusi ISO sertifikātu. Saņemtais sertifikāts „Veselības centra 4” klientiem apliecina klīniku sniegto pakalpojumu augsto līmeni sertificētajā darbības sfērā, kas aptver primāro un sekundāro veselības aprūpes pakalpojumu nodrošināšanu ambulatori un dienas stacionāros ar operāciju zāli.

#

Veselības centra 4 Baltijas vēnu klīnika paver jaunas pasaules līmeņa perspektīvas vēnu ārstēšanā.

2011. gada oktobrī Veselības centra 4 Juglas klīnikā ķirurgs, flebologs Vladislavs Semeņuks veica pirmās divas vēnu paraugoperācijas ar moderno, jaunākās paaudzes Fcare Systems radiofrekvences iekārtu. Tā vienīgā pasaulē paver jaunas perspektīvas mazinvazīvai varikozo vēnu sānu zaru ārstēšanai, kas līdz šim bez ķirurģiskas iejaukšanās nebija iespējams. Veselības centra 4 Baltijas vēnu klīniku apmeklēja, savā pieredzē dalījās un apmācīja mūsu speciālistus asinsvadu ķirurgs Rudi Devers no Beļģijas, kurš ar šo iekārtu vēnu operācijas veic jau trīs gadus.

#

VC4 Baltijas vēnu klīnika iegūst Latvijas ārstniecības iestāžu Kvalitātes balvu

VC4 Baltijas vēnu klīnika iegūst Latvijas ārstniecības iestāžu Kvalitātes balvu 30. maijā Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā, Rīgā, Antonijas ielā 1, norisinājās unikāls pasākums Latvijas veselības aprūpes jomā: pirmo reizi tika pasniegta Latvijas ārstniecības iestāžu Kvalitātes balva. Kvalitātes balvas ieguvēji ir Latvijas ārstniecības iestādes, kuras brīvprātīgi pieteica savu organizāciju darbības izvērtējumam pēc starptautiski atzītiem veselības aprūpes organizāciju kvalitātes vadības sistēmas kritērijiem.

#

Vadošais estētiskās medicīnas speciālists no Lielbritānijas apmeklē VC4 Juglas klīniku un dalās pieredzē ar mūsu speciālistiem.

2012. gada janvārī Veselības centra 4 Juglas klīniku apmeklēja Dr. Tapans Patels (Tapan Patel) no Viva klīnikas medicīnas direktors, viens no vadošajiem estētiskās medicīnas speciālistiem Lielbritānijā.