header
header

Veselība – labākā dāvana svētkos!

Šis gads ir pierādījis, ka veselība ir vissvarīgākā vērtība. Katram no mums ir iespēja šo dārgumu nosargāt. ''Veselības centrs 4'' dāvanu karte sniedz visplašākās iespējas – pārbaudīt veselību, konsultēties ar speciālistiem, veikt dažādas ķermeņa un skaistuma procedūras, izbaudīt relaksējošas masāžas un citas lutināšanas programmas. Šogad piedāvājam iegādāties dāvanu kartes internetveikalā, kā arī ''Veselības centrs 4'' filiālēs. 

Šis gads ir pierādījis, ka veselība ir vissvarīgākā vērtība. Katram no mums ir iespēja šo dārgumu nosargāt. ''Veselības centrs 4'' dāvanu karte sniedz visplašākās iespējas – pārbaudīt veselību, konsultēties ar speciālistiem, veikt dažādas ķermeņa un skaistuma procedūras, izbaudīt relaksējošas masāžas un citas lutināšanas programmas.

JAUNUMS! Šogad piedāvājam iegādāties dāvanu kartes internetveikalā, kā arī ''Veselības centrs 4'' filiālēs. Jūs varat iegādāties dāvanu karti par konkrētu summu vai izvelēties konkrētu procedūru:

Laikā no 1. decembra līdz 16. janvārim, iegādājoties ''Veselības centrs 4'' dāvanu karti internetveikalā www.dynasty.lv vai kādā no filiālēm, saņem vērtīgu dāvanu*!

NENOKAVĒ! No 1. decembra līdz 16. janvārim iegādājies  ''Anti-Aging Institute'' dāvanu karti augstvērtīgām procedūrām:**

  • Muskuļi bez treniņa! EMSculpt – pasaulē efektīvākā muskuļu miostimulācija

Dāvanu kartes vērtība 500 EUR (4 reizes).

  • Vairāk muskuļu, mazāk tauku, nekāda diskomforta! EMSculpt Neo ar radiofrekvenci.

Dāvanu kartes vērtība 630 EUR (4 reizes).

  • Nē celulītam un tūskai! Auguma kontūru modelēšana ar LPG.

Dāvanu kartes vērtība 226 EUR (6 reizes) vai 357 EUR (10 reizes).

  • Dabīgi skaista un atjaunota sejas āda! Pollogen Geneo platforma starojošai un gludai sejas ādai.

Dāvanu kartes vērtība 120 EUR (1 reize).

No 1. decembra līdz 16. janvārim iegādājies  ''Veselības centrs 4'' dāvanu karti filiālē ''Dermatoloģijas klīnika'' efektīvām skaistuma un veselības procedūrām:**

Dāvanu kartes vērtība 69 EUR.

  • Injekcijas dubultzoda likvidēšanai (3 reizes).

Dāvanu kartes vērtība 300 EUR.

Dāvanu kartes vērtība 532.50 EUR.

Dāvanu kartes vērtība 135 EUR.

Dāvanu kartes vērtība 195 EUR.

No 1. decembra līdz 16. janvārim iegādājies  ''Veselības centrs 4'' dāvanu karti filiālē Estētiskās medicīnas klīnika''4.Dimensija'' efektīvām skaistuma un veselības procedūrām:**

Dāvanu kartes vērtība 125 EUR.

Dāvanu kartes vērtība 75 EUR.

Dāvanu karte ir derīga visās ''Veselības centrs 4'' filiālēs, izņemot konkrēto procedūru dāvanu kartes, kuras realizējamas attiecīgajā filiālē (''Dermatoloģijas klīnika''''Anti-Aging Institute''Estētiskās medicīnas klīnika ''4.Dimensija'').

Dāvanu karti var izmantot tikai no nākamās dienas pēc tās iegādes.

*Dāvanu skaits ir ierobežots.

** Speciālista konsultācija pirms izmeklējuma neietilpst dāvanu kartes cenā.