header
header

Galvassāpju kabinets VC4 Juglas klīnikā

Galvassāpes - biežākā pacientu sūdzība ārsta praksē. Galvassāpes ir viens no visizplatītākajiem simptomiem, kam var būt daudzi iemesli, tādēļ, atsaucoties pacientu ierosinājumiem un ar Baltijas galvassāpju pacientu biedrības atbalstu VC4 Juglas klīnikā uzsācis darbu Galvassāpju kabinets.

Gandrīz katrs no mums kādreiz ir pieredzējis galvassāpes. Tās ir biežākā sūdzība ārsta praksē. Ja tās parādās pie saaukstēšanās , paģiru vai retumis stresa gadījumā, mēs saprotam iemeslu un adekvāti ar tām cīnāmies. Šajos gadījumos parasti pat nav nepieciešams ārsts. Taču ir vesela rinda galvassāpju, kas signalizē par nopietnu problēmu. Ir zināmi vairāk kā simts dažādu galvassāpju veidu. Tas ietver ne tikai sāpes galvas apvidū, bet arī spranda augšdaļā, sejā. To iemesls var būt ļoti dažāds- sākot ar parastu migrēnu vai saspringuma galvassāpēm, līdz audzējam galvas smadzenēs, asinsvadu saslimšanām, iekaisumiem deguna blakusdobumos vai smadzeņu apvalkos, galvas traumu sekām, depresiju utml. Lai adekvāti ārstētu galvassāpes, nepieciešama precīza neiroloģiska pacienta izmeklēšana, atbilstoša diagnostika un sadarbība starp ārstu un pacientu.

Šim nolūkam VC4 ir izveidots jau otrais Galvassāpju kabinets, kas atrodas Juglas klīnikā Rīgā, Brīvības gatvē 410, 5. Stāvā.

Juglas klīnikas Galvassāpju kabinetā pacientus konsultēs, izmeklēs, norīkos uz papildus izmeklēšanām, ja tas būs nepieciešams, neirologs, neirosonologs - dr. Ruta Plotniece Lasīt vairāk>>

Sīkāk informācija VC4 Juglas klīnikas reģistratūrā: 67136282, 29330086 vai pa epastu jugla@vc4.lv