header
header

Proktoloģija

Proktoloģija ir resnās un taisnās zarnas saslimšanu diagnostika un ārstēšana.
Juglas klīnikā piedāvājam proktologa konsultācijas un virkni ambulatoro operāciju. Pacientu ērtībām ir labiekārtots konsultatīvais kabinets ar ultrasonogrāfijas aparatūru. Ārsta kabinetam ir piesaistīta pārsienamā un manipulāciju telpa ar daudzfunkcionālu pārsienamo galdu un vienreiz lietojamiem pārklājiem, aprīkota ar bez ēnu apgaismojumu, lupu – lampu, vienreiz lietojamiem proktologijas spoguļiem, izkliedētās gaismas rektoskopa vienreiz lietojamiem uzgaļiem, proktoligatoru un citām ierīcēm mūsdienīgai pacienta aprūpei.

Juglas klīnikā nodrošinām:

  • mūsdienīgas medikamentozas ārstēšanas metodes resnās un taisnās zarnas slimību gadījumos (hemoroidālās slimības, anālās gļotādas plīsums u.c.),
  • botulīna toksīna pielietošanu anālās fisūras gadījumos kā alternatīva ķirurģiskajai operācijai,
  • manipulatīvas metodes hemoroidālās slimības ārstēšanai (skleroterapija, lateksa gredzenu aplikācija u.c.),
  • Longo operāciju ar vienreizlietojamā mehāniskā šuvēja pielietošanu kā mazinvazīvu un mazsāpīgu operācijas metodi 2., 3. un 4. pakāpes hemoroidālās slimības gadījumos,
  • THD operācija – transanāla hemoroīdu dearterizācija (augsti tehnoloģiska operācija hemoroīdu likvidēšanai).

Pēcaprūpei piedāvājam individuālu profilaktisko un ārstniecisko pasākumu kompleksa izstrādi: darba un sadzīves režīma korekciju, diētas rekomendācijas, perioperatīvā medikamentozā un fizikālā terapija.

Operācijas kvalitatīvu norisi nodrošina moderna operāciju zāle un vairākas labiekārtotas pēc operāciju palātas. Šeit var veikt operācijas lokālā, spinālā atsāpināšanā vai vispārējā narkozē.

Lai nodrošinātu iespēju saņemt atbildes uz tieši Jūs interesējošiem jautājumiem, aicinām interesentus sūtīt savus jautājumus par ķirurģiskiem, proktoloģiskiem un fleboloģiskiem jautājumiem uz e-pastu: jugla@vc4.lv Saņemsiet atbildi uz Jūsu norādīto e-pastu dažu dienu laikā.