header
header

Ķirurģija

Juglas klīnikā piedāvājam ķirurga konsultācijas un virkni ambulatoro operāciju. Pacientu ērtībām ir labiekārtots konsultatīvais kabinets ar ultrasonogrāfijas aparatūru. Ārsta kabinetam ir piesaistīta pārsienamā un manipulāciju telpa ar daudzfunkcionālu pārsienamo galdu un vienreiz lietojamiem pārklājiem, aprīkota ar bez ēnu apgaismojumu, lupu – lampu u.c. ierīcēm mūsdienīgai pacienta aprūpei.

Nodaļā ir izveidots dienas stacionārs ar modernu operāciju zāli un vairākām labiekārtotām pēc operāciju palātām. Šeit var veikt operācijas lokālā, spinālā anestēzijā vai vispārējā narkozē.

 

Juglas klīnikā ķirurģiskos pacientus pieņem Andrejs Srebnijs – medicīnas zinātņu doktorsoperējošs ķirurgs onkologs, mamologs ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi. Veic ap 350 operāciju gadā, kopumā izdarījis vairāk nekā 6000 operācijas.

Andrejs Srebnijs ir kļuvis par vienu no vadošajiem Latvijas onkoloģijas centra ķirurgiem. Pārvalda ļoti plašu operāciju spektru no piena dziedzeru, mīksto audu un ādas operācijām līdz pat sarežģītākajām vēdera un krūškurvja orgānu operācijām, tai skaitā arī barības vada, kuņģa, zarnu, aizkuņģa dziedzera un aknu operācijām.

Ir viens no barības vada, aizkuņģa dziedzera un aknu operāciju aizsācējiem Latvijas Onkoloģijas centrā.

2003. gadā kopā ar kolēģiem organizējis Latvijas Krūts slimību asociāciju un ir tās prezidents.

Regulāri piedalās Latvijas un starptautiskos kongresos un konferencēs, ir ieguvis trīs balvas par labāko prezentāciju:
I un II Latvijas Ķirurgu kongresā un III Baltijas Onkologu kongresā.
2006. gadā pirmo reizi organizētajā konkursā “Rīgas Austrumu Slimnicas gada cilvēks” atzīts pār Lavijas Onkoloģijas Centra 2006. LABĀKO ĀRSTU.

Andrejs Srebnijs ir viens no pazīstamākajiem un pieprasītākajiem ķirurgiem-onkologiem Latvijā.

Dr. Andrejs Srebnijs Juglas klīnikas pacientiem piedāvā sekojošus pakalpojumus:

  • konsultācijas krūts dziedzeru slimību (labdabīgas, onkoloģiskas, iekaisīgas dabas slimību) un estētisku krūts problēmu gadījumā;
  • krūts slimību diagnostisku un ārstnieciskas manipulācijas (punkcijas, biopsijas, drenāžas USS kontrolē);
  • konsultācijas un operācijas ādas un mīksto audu slimību, tajā skaitā ādas vēža, melanomu, sarkomu gadījumā;
  • konsultācijas visa veida onkoloģisku problēmu gadījumā;
  • diagnostiku, ārstēšanu un novērošanas taktikas izstrādāšanu pacientiem ar kuņģa-zarnu trakta onkoloģiskām slimībām pirms un pēc operācijas, kā arī pēc kombinētas ārstēšanas.

Vairāk par ķirurga piedāvājumu Juglas klīnikā

Nepieciešamības gadījumā pieejamas plašas diagnostikas iespējas VC4 Diagnostikas dienestā (Rīgā, K. Barona ielā 117 un Brīvības ielā 180):