header
header

Ķirurģija

Juglas klīnikā piedāvājam ķirurga konsultācijas un virkni ambulatoro operāciju. Pacientu ērtībām ir labiekārtots konsultatīvais kabinets ar ultrasonogrāfijas aparatūru. Ārsta kabinetam ir piesaistīta pārsienamā un manipulāciju telpa ar daudzfunkcionālu pārsienamo galdu un vienreiz lietojamiem pārklājiem, aprīkota ar bez ēnu apgaismojumu, lupu – lampu u.c. ierīcēm mūsdienīgai pacienta aprūpei.

Nodaļā ir izveidots dienas stacionārs ar modernu operāciju zāli un vairākām labiekārtotām pēc operāciju palātām. Šeit var veikt operācijas lokālā, spinālā anestēzijā vai vispārējā narkozē.

Vladislavs SemeņuksJuglas klīnikā ķirurģiskos pacientus pieņem Vladislavs Semeņuks - sertificēts ķirurgs, proktologs, flebologs (Baltijas Vēnu klīnikas Juglas filiāles vadošais speciālists), asinsvadu ultrasonodoplerogrāfijas speciālists ar ilggadēju pieredzi. Latvijas Fleboloģijas biedrības un Baltijas Flebologu asociācijas biedrs. Latvijas Ķirurgu asociācijas un Latvijas Ķirurgu asociācijas Koloproktoloģijas sekcijas biedrs. Specializējies vispārējā un abdominālā ķirurģijā, fleboloģijā, proktoloģijā un DUPLEX ultrasonogrāfijā asinsvadiem.

Dr. Semeņuks Juglas klīnikā konsultē pacientus un veic operācijas, kā arī atbild par zinātniski pētniecisko darbu un citu ārstu - ģimenes ārstu, dermatologu (RSU un LU rezidentu) un flebologu tālākizglītības apmācības procesu.
Vairāk par ārsta darba laikiem lasiet šeit » 

Operācijas zāle

Dr. Vladislavs Semeņuks Juglas klīnikas pacientiem piedāvā sekojošus ķirurģijas pakalpojumus:

 • ķirurga konsultācijas;
 • ķirurģiskas manipulācijas
 • vēdera sienas trūču operācijas dienas stacionarā
 • labdabīgu ādas un zemādas jaunveidojumu operācijas;
 • hidrocēles, varikocēles un cirkumcizijas operācijas;
 • ieaugošu nagu operācijas;
 • higromu operācijas;
 • keloidrētu korekcija;
 • bursītu skleroterapija.

Lai nodrošinātu iespēju saņemt atbildes uz tieši Jūs interesējošiem jautājumiem, Dr. Vladislavs Semeņuks aicina interesentus sūtīt savus jautājumus par ķirurģiskiem, proktoloģiskiem un fleboloģiskiem jautājumiem uz e-pastu:jugla@vc4.lv. Saņemsiet atbildi uz Jūsu norādīto e-pastu dažu dienu laikā.

Juglas klīnikā ķirurģiskos pacientus pieņem Andrejs Srebnijs – medicīnas zinātņu doktorsoperējošs ķirurgs onkologs, mamologs ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi. Veic ap 350 operāciju gadā, kopumā izdarījis vairāk nekā 6000 operācijas.

Andrejs Srebnijs ir kļuvis par vienu no vadošajiem Latvijas onkoloģijas centra ķirurgiem. Pārvalda ļoti plašu operāciju spektru no piena dziedzeru, mīksto audu un ādas operācijām līdz pat sarežģītākajām vēdera un krūškurvja orgānu operācijām, tai skaitā arī barības vada, kuņģa, zarnu, aizkuņģa dziedzera un aknu operācijām.

Ir viens no barības vada, aizkuņģa dziedzera un aknu operāciju aizsācējiem Latvijas Onkoloģijas centrā.

2003. gadā kopā ar kolēģiem organizējis Latvijas Krūts slimību asociāciju un ir tās prezidents.

Regulāri piedalās Latvijas un starptautiskos kongresos un konferencēs, ir ieguvis trīs balvas par labāko prezentāciju:
I un II Latvijas Ķirurgu kongresā un III Baltijas Onkologu kongresā.
2006. gadā pirmo reizi organizētajā konkursā “Rīgas Austrumu Slimnicas gada cilvēks” atzīts pār Lavijas Onkoloģijas Centra 2006. LABĀKO ĀRSTU.

Andrejs Srebnijs ir viens no pazīstamākajiem un pieprasītākajiem ķirurgiem-onkologiem Latvijā.

Dr. Andrejs Srebnijs Juglas klīnikas pacientiem piedāvā sekojošus pakalpojumus:

 • konsultācijas krūts dziedzeru slimību (labdabīgas, onkoloģiskas, iekaisīgas dabas slimību) un estētisku krūts problēmu gadījumā;
 • krūts slimību diagnostisku un ārstnieciskas manipulācijas (punkcijas, biopsijas, drenāžas USS kontrolē);
 • konsultācijas un operācijas ādas un mīksto audu slimību, tajā skaitā ādas vēža, melanomu, sarkomu gadījumā;
 • konsultācijas visa veida onkoloģisku problēmu gadījumā;
 • diagnostiku, ārstēšanu un novērošanas taktikas izstrādāšanu pacientiem ar kuņģa-zarnu trakta onkoloģiskām slimībām pirms un pēc operācijas, kā arī pēc kombinētas ārstēšanas.

Vairāk par ķirurga piedāvājumu Juglas klīnikā

Nepieciešamības gadījumā pieejamas plašas diagnostikas iespējas VC4 Diagnostikas dienestā (Rīgā, K. Barona ielā 117 un Brīvības ielā 180):