header
header

Fleboloģija

FleboloģijaKāju vēnu saslimšanas rada gan medicīniskas, gan kosmētiskas problēmas. To plašā izplatība ir veicinājusi strauju fleboloģijas (vēnu izpētes un ārstēšanas) nozares attīstību visā pasaulē, tai skaitā Latvijā. Hroniska vēnu mazspēja un hemoroīdi ir bieži izplatīta slimība gan sieviešu, gan vīriešu vidū. 

Baltijas Vēnu klīnika ir SIA “Veselības centrs 4” sastāvdaļa un lielākā, pieredzes bagātākā medicīnas iestāde Latvijā un Baltijā, kas vienkopus piedāvā izvērstu vēnu diagnostiku Lasīt vairāk » un ārstēšanu Lasīt vairāk ».

Juglas klīnikā ir viena no trijām Baltijas vēnu klīnikas filiālēm.
Pacientiem nodrošinām arī plašas vēnu profilakses Lasīt vairāk » un pēc operāciju rehabilitācijas iespējas.

Baltijas vēnu klīnikas darbu jau vairāk kā 10 gadus novērtē atzinīgi: veikto operāciju statistika ir vidēji vairāk kā 1400 vēnu operācijas viena gada laikā, apliecina noturīgus profesionālās autoritātes un pacientu uzticības rādītājus. Labāku rezultātu sasniegšanai izmantojam visas mūsdienīgās vēnu ārstniecības metodes un to kombinācijas. Baltijas Vēnu klīnikas personāls ir kvalificēti, pieredzējuši flebologi un asinsvadu ķirurgi, kā arī profesionālas medicīnas un operāciju māsas. Mūsu priekšrocība ir iespēja nepieciešamības gadījumā piesaistīt multidisciplināru VC4 medicīnas iestāžu ārstu komandu: dermatologus, radiologus- diagnostus, ultrasonogrāfistus, kardiologus, endokrinologus, ginekologus, neirologus u.c.

Klientu ērtībām Baltijas Vēnu klīnikas speciālisti konsultē un veic operācijas trīs vietās Rīgā: K. Barona ielā 115 (Baltijas Vēnu klīnika - galvenā ēka), Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika) un Skanstes ielā 50 (VC4 Dermatoloģijas un ķirurģijas klīnika).

Uzmanību! Baltijas Vēnu klīnikas (arī Juglas klīnikā) pacientam pēc operācijas izsniedzam operācijas kvalitātes sertifikātu. Tas garantē veiktās operācijas kvalitāti arī ilgtermiņā. Sertifikātā fiksēts operācijas veikšanas laiks, vieta, ķirurga vārds, uzvārds un uz operācijā izmantoto ķirurģisko instrumentu un materiālu sterilajiem iepakojumiem fiksētie marķējuma numuri.

Pēdējo gadu laikā Baltijas Vēnu klīnika ir ievērojami paplašinājusi piedāvāto pakalpojumu klāstu un papildinājusi klīnikas tehnisko aprīkojumu ar jaunām, augstvērtīgām iekārtām, tai skaitā modernizējusi operāciju zāles, piemērojot tās augstākajiem Eiropas standartiem. Viena no modernizētajām operāciju zālēm atrodas Juglas klīnikā.

Ciešā sadarbībā ar starptautiski atzītiem augstākās kvalitātes medicīnas iekārtu ražotājiem General Electric Medical Systems, Toshiba, Philips, Esaote, Hitachi, Dornier, WaveLight, Lumenis, Eufoton, Biolitec, SAPHEON Incorporation. Baltijas Vēnu klīnika nepārtraukti atjauno savu tehnoloģisko nodrošinājumu – ultrasonogrāfijas iekārtas, lāzerus un radiofrekvences iekārtas. Mūsu prioritāte ir pacientu un personāla drošība, kuras svarīgākais aspekts ir augstākā līmeņa Eiropas standartiem atbilstoša medicīnisko instrumentu sterilizācija.

Uzmanību! Pacientu ērtībai kopš 2010. gada 1. aprīļa izsmeļošu informāciju par Baltijas Vēnu klīniku, vēnu saslimšanām (to profilaksi, diagnostiku, ārstēšanu un rehabilitāciju) ikviens interesents var lasīt specializētajā VC4 Vēnu ārstniecībai veltītajā mājas lapā www.flebologija.lv. Šajā interneta mājas lapā Jūs variet aizpildīt un nosūtīt Baltijas vēnu klīnikas speciālistiem arī bezmaksas anketu Jūsu vēnu veselības testēšanai un saņemt atbildi tieši uz savu e-pastu.