header
header

Skaistuma dūriens vasaras karstumā!

Nāc, saņem savu lieliskā skaistuma dūrienu un svini vasaru koši! Veicot jebkuru injekciju saņem atlaidi līdz pat 50 Eur!

atlaides-skaistuma-injekcijam-lidz-50-eur 

 

Kuru no procedūrām izvēlēties? Noskaties Medicīnas kanāla video "Ko darīt, ja ar gadiem mainās sejas ovāls?"!

 

 

 

 

Skaistuma injekcijas un procedūras pieejamas šādās “Veselības centrs 4” filiālēs:

 

Dermatoloģijas klīnika

Skanstes iela 50, 3.stāvs, Rīga

Tālr.: 67847102, 28381189

www.dermaclinic.lv

  • Mezoterapija
  • Skaistuma injekcijas - botulīna toksīna injekcijas, hialuronskābes injekcijas (filleri), biorevitalizācija, PRP jeb trombocītiem bagātinātas plazmas injekcijas, PRF jeb trombicītiem bagātinātas fibrīna injekcijas.

 


 

Medicīnas centrā t/c “SPICE”

Lielirbes iela 29, 2.stāvs, Rīga

Tālr.: 29993706

www.vc4.lv

  • Mezoterapija
  • Skaistuma injekcijas - botulīna toksīna injekcijas, hialuronskābes injekcijas (filleri).

 


 

Skaistuma klīnika “4. Dimensija”

Pulkveža Brieža iela 15, 5.stāvs, Rīga

Tālr.: 67016721, 26655577

www.dimensija.lv

  • Mezoterapija
  • Skaistuma injekcijas - botulīna toksīna injekcijas, hialuronskābes injekcijas (filleri), biorevitalizācija, PRP jeb trombocītiem bagātinātas plazmas injekcijas, PRF jeb trombicītiem bagātinātas fibrīna injekcijas.

 


 

Juglas klīnika

Brīvības gatve 410, 5.stāvs, Rīga

Tālr.: 67136282, 29330086

www.juglasklinika.lv

  • Mezoterapija

 


 

Capital Clinic Riga

Duntes iela 15a, 3. un 4.stāvs, Rīga

Tālr.: 66333333, 29334224

www.capitalclinicriga.lv

 

  • Skaistuma injekcijas - botulīna toksīna injekcijas, hialuronskābes injekcijas (filleri).

 


 

 

UZZINI VAIRĀK:

 

 +371 20 550 550

akcijas@vc4.lv

 

KOSMĒTISKO INJEKCIJU CEĻVEDIS

Ar kosmētisko injekciju (tautā sauktas par skaistuma injekcijām) palīdzību ne tikai ir iespējams uzlabot ārējo izskatu, bet arī tikt galā ar tādu problēmu kā pārmērīga svīšana jeb hiperhidrozi. Turklāt tās iespējams veikt bez sezonas ierobežojumiem.

VC4 Juglas klīnikas dermatoloģe dr. med. Inese Kolontaja - Zaube atzīst, ka ar injekciju palīdzību mēs nespējam apturēt novecošanas procesu, bet spējam ievērojami uzlabot gan ādas vizuālos parametrus, gan ar tiem saistīto dzīves kvalitāti. “Jo agrāk sākam koriģēt ar vecumu saistītās izmaiņas, jo mazāk invazīvas procedūras būs nepieciešamas. To, kāda injekcija vai to kombinācija būs vispiemērotākā, jāļauj izvērtēt speciālistam,” norāda dr. med. I. Kolontaja – Zaube.

 

Botulīna toksīna injekcijas

Dr. T. Sidorčika atzīst, ka pastiprināta mīmikas muskuļu aktivitāte noved pie pirmajām novecošanās pazīmēm. Līdz ar to botulīna toksīna injekcijas sejas mīmikas muskuļos ir pierādīts un efektīvs veids, kas pieder pie pretnovecošanās pasākumiem. Botulīna toksīns neizraisa muskuļu paralīzi (pilnīgu muskuļu nekustību), bet gan samazina muskulatūras kustību intensitāti. Galvenokārt šis injekcijas veic pierē, lai novērstu stateniskās – dusmu rievas un horizontālo – izbrīna rievu veidošanos. Ļoti labs efekts tiek sasniegts tā saucamo acu “varžu kājiņu” profilaksē.

„Ja grumbas ādā bijušas visu mūžu, injicējot botulīna toksīnu, muskuļi atslābst un piere izlīdzinās, bet grumba saglabājas, jo audi tajā vietā ir kļuvuši plānāki un nespēj tūdaļ atgūt elastību. Tāpēc ļoti bieži ir nepieciešamas kombinētās injekcijas. Piemēram, dusmu rieva, pieres horizotālās rievas, krunciņas ap acīm „iesēžas” ādā aktīvas mīmikas muskulatūras darbības rezultātā. Tas ir līdzīgi kā ar audumu, kas nepārtraukti tiek burzīts. Jaunu ādu „saburzīt” būs grūtāk, taču gadiem ejot ādā mazinās vielas, kas nodrošina elastību un, darbinot aktīvi muskuli (piemēram, saraucot dusmu rievu), ādā jau parādās paliekošas krunciņas. Šajā gadījumā pareizāk veikt kombinētu metodi – vispirms injicē botulīnu, kas aptur muskuļa darbību un novērš grumbu savilkšanos, un tad krunciņu aizpilda ar pildvielu jeb filleriem. Piere kļūst gludāka un bieži vien nākamajā reizē pietiek tikai ar botulīna injekciju, jo grumba vairs neveidojas,” stāsta dr.med. I. Kolontaja - Zaube.

Viens no kosmētisko injekciju veidiem ir botulīna toksīna injekcijas, kuras pielieto svīšanas mazināšanai padušu apvidū, taču individuāli konsultējoties ar ārstu, iespējamas arī injekcijas roku un pēdu biezajā ādā. Botulīna toksīns nebloķē sviedru dziedzerus kā to dara antipersperanti un dezodoranti, kā rezultātā veidojas labvēlīga vide dažādu infekciju attīstībai, bet gan samazina svīšanas intensitāti, piemēram, padusēs, netraucējot šo struktūru normālu darbību. Citiem vārdiem sakot, cilvēks svīst, bet ne tik intensīvi, lai tas traucētu ikdienas aktivitātēm,” stāsta dr. T. Sidorčika.

Procedūras ilgums ir 20 minūtes, kuras laikā padušu ādā tiek injicēts neliels daudzums botulīna toksīna. Efekts parādās tuvāko dienu laikā, un klasiski darbojas 8 mēnešus lēnām atjaunojoties svīšanas intensitātei. Šādas procedūras var atkārtot 1 reizi gadā.

 

! Jāņem vērā, ka paaugstināta temperatūra un alkohols noārda botulīnu, tādēļ vismaz 5 dienas nebūtu vēlams apmeklēt saunu un augstas intensitātes treniņu nodarbības, kā arī lietot alkoholu.

Botulīna toksīna injekcijas neveic pacientiem ar neiroloģiskām saslimšanām, kuras izpaužas ar muskuļu atoniju, parēzēm;pacientiem līdz 18 gadu vecumam; pacientiem ar alerģisku reakciju uz kādām no ievadāmām vielām;ja ir vietēja ādas infekcija botulīna toksīna injicējamās vietās;antibiotiku kursa laikā.

 

Pildvielas jeb filleri

Dr. T. Sidorčika atzīst, ka pēdējā dekādē populārākās estētiskās dermatoloģijas procedūras ir pildvielu injekcijas. Sejas vaibstu konturēšanai un ādas defektu mazināšanai ar dziļām fillera injekcijām jeb lunch-brake procedure (no angļ. val. - pusdienu pārtraukuma procedūra), neizmantojot plastiskā ķirurga skalpeli, ir mūsdienīga pretnovecošanās metode, kas kļūst arvien populārāka sabiedrībā tās daudzo priekšrocību dēļ. Procedūrai praktiski nav nepieciešams sagatavošanās periods un tās laikā nepielieto anestēziju. „Injekcijām izmanto hialuronskābi saturošos fillerus jeb pildvielas, kas pēc būtības ir viskozs ādas mitrinātājs un paliek tajā vietā, kur ievadīts. Atkarībā no blīvuma hialuronskābes filleri saglabājas audos 6-24 mēnešus. Uzsūkšanās process ir pakāpenisks un nepieciešamības gadījumā jāveic atkārtotas injekcijas,” stāsta dr. med I. Kolontaja – Zaube.

Dermatoloģe L. Kapteine norāda, ka šobrīd ir pieejami īpaši uzlaboti Mesoestetic® mesofilleri. Tie radīti pēc unikālas hialuronskābes attīrīšanas tehnoloģijas, kas maksimāli samazina risku, ka produkts varētu radīt alerģiju, iekaisumu vai citas blakusparādības.

Ar filleriem iespējams aizpildīt gan sīkas, gan dziļākas krunciņas, koriģēt sejas ovālu, palielināt vaigu kaulu vizuālo apjomu, pacelt noslīdējušu sejas ovālu un mutes kaktiņus, palielināt lūpu apjomu, uzlabot to formu, koriģēt asimetriju. 

 

Biorevitalizācija

Vasaras periodā jebkurai ādai neatkarīgi no tās tipa un vecuma ir nepieciešama pastiprināta mitrināšana. Pašreiz efektīvākais un mūsdienīgākais veids kā to panākt ir ādas biorevitalizācijas procedūras. Turklāt šī metode aizsargā ādu no brīvo radikāļu iedarbības jau ādas iekšpusē, ne tikai virspusēji. Brīvie radikāļi, kā zināms, „sadedzina” mūsu ādas jaunību, veicina hialuronskābes samazināšanos, kas ir viens no galvenajiem ādas mitrinātājiem ādas šūnās. (Tā spēj saistīt ūdens molekulas, tādējādi ādai ļaujot izskatīties starojošai.) Hialuronskābe samazinās arī līdz ar novecošanos – ik gadu hialuronskābes daudzums rūk mūsu ādā, tā kļūst sausāka un sāk parādīties krunciņas. Biorevitalizācijas mērķis ir palielināt hialuronskābes daudzumu ādā. Bez ķirurģiskas iejaukšanās, ar injekciju palīdzību tiek ievadīts sterils, viskozi elastīgs, caurspīdīgs gēls (dabīga, attīrīta hialuronskābe), kā rezultātā atjaunojas dermas ūdens līdzsvars, rodas optimāli šūnu dalīšanās apstākļi, tiek stimulēts kolagēns, elastīna sintēze, uzlabojas ādas bioloģisko funkciju aktivitāte un vielmaiņa, atjaunojas imūnā aizsardzība. Āda iegūst veselīgu izskatu, uzlabojas ādas turgors, elasticitāte un sejas ovāls. „Turklāt galvenā šīs aktīvās vielas priekšrocība ir tā, ka tā neizraisa alerģiskas reakcijas un noārdās aptuveni 8 - 10 mēnešu laikā. Papildus šī tehnika sniedz iespējas strādāt ar ādu ap acīm, aizpildot sīkās grumbiņas,” piebilst dr. T. Sidorčika.

! Izvēloties vienreizēju procedūru, āda saņems pietiekami daudz hialuronskābes, lai sniegtu papildus aizsardzību sauļošanās sezonā. 

Procedūru nav vēlams veikt, ja ādā ir aktīvi iekaisuma perēkļi un infekcija.

Mezoterapija

Mezoterapiju lieto dažādu estētisko problēmu novēršanai - ādas šūnu pašatjaunošanos stimulācijai, panākot ādas struktūras, elastības un tonusa uzlabošanos. Mezoterapija izlīdzina un mazina krunciņas, novērš tūsku, nostiprina sejas ovālu sejas, kakla un dekoltē zonā.
Mezoterapija ir allopātisku (tradicionālu), homeopātisku un bioloģiski aktīvu vielu mikroinjekcijas ādā (no 0,5 mm līdz 13 mm dziļumā). Ādas slānī ievadītās vielas injekciju veidā iedarbojas daudz efektīgāk nekā, tradicionāli to darot, ar kosmētiskajiem līdzekļiem. Šie kokteiļi, monopreperāti, dzīvnieku un augu valsts ekstrakti zemādas slānī veido rezerves, no kurām, pakāpeniski atbrīvojoties, tiek aktivizēti šūnu vielmaiņas procesi. 

Mezoterapijas iedarbība ir dziļāka (līdz pat 2 cm) par aparāttehnoloģijām un tās efektivitāti pamato ar to, ka bioloģiski aktīvās vielas tiek ievadītas tieši problemātiskajās zonās - tās uzreiz nonāk mērķī, aktīvajām vielām nav jāpārvar ādas barjera vai pirms tam jāiedarbojas uz kādu citu sistēmu. Tomēr tā kā tās ir virspusējas injekcijas un darbība notiek zemādas līmenī, mezoterapija nav kaitīga. Bioloģiski aktīvo preparātu var ievadīt ļoti mazās devās — tieši tik, cik nepieciešams, lai tas paveiktu savu darbu, bet neuzkrātos šūnās un nelabvēlīgi neietekmētu citas organisma sistēmas.
! Pirms mezoterapijas uzsākšanas uz ādas veic proves reakcijas testu. Mezoterapijas procedūras veic tikai kursa veidā. Procedūru skaitu variē atkarībā no problēmām.

Mezoterapiju neveic grūtniecēm un bērniņa barošanas ar krūti laikā, kā arī, ja pacientam ir saistaudu saslimšanas, infekcijas vai akūtas saslimšanas.

! Lai izvairītos no nelabvēlīgas reakcijas, vairākas dienas pirms procedūras nedrīkst lietot aspirīnu un jāizvairās no alkohola lietošanas iepriekšējā vakarā. Pēc procedūras jāizvairās no atrašanās tiešos saules staros un jālieto saules aizsargkrēms ar aizsargfaktoru (SPF) vismaz 30.

PRP un PRF injekcijas

„Pēdējo gadu viens no perspektīvākajiem sasniegumiem medicīnā un estētiskajā dermatoloģijā ir dabiska ādas atjaunošana - defektu un novecošanās pazīmju novēršana ar trombocītiem bagātinātu plazmas (PRP) un  trombocītiem bagātinātu fibrīna (PRF) injekciju palīdzību. Turklāt mūsdienu tehnoloģijas iespējas šo procedūru padara vēl mazinvazīvāku. Piemēram, ALMA Lasers Harmony®XL tehnoloģija pieļauj vienlaicīgi kombinēt ne tikai dažādus fizikālos faktorus, lai panāktu ādas resursu aktivizēšanos, bet paver unikālu iespēju uzreiz pēc lāzerprocedūras caur mikrobrūcītēm ievadīt PRP  zemādā, pielietojot ultraskaņas porācijas terapiju, nevis injekciju metodi,” norāda VC4 skaistuma klīnikas 4. Dimensija dermatoloģe, dr. med. Māra Rone – Kupfere. 

PRP un PRF ir 100% dabiska tehnoloģija, jo tiek injicēts asiņu komponents no paša cilvēka asinīm. Satur ļoti i daudz vērtīgas sastāvdaļas, kā olbaltumvielas, barības vielas, augšanas faktorus, kurus ievadot ādā, tiek nodrošināta jauna augstvērtīgāka kolagēna un hialuronskābes sintēze.

PRP un PRF rekomendē ādas mitruma līmeņa atjaunošanai; ādas elastības un krāsas uzlabošanai; grumbiņu mazināšanai un izlīdzināšanai; paplašinātu poru savilkšanai; aknes izraisītu ādas bojājumu mazināšanai aktīvā stadijā; ādas dzīšanas procesu uzlabošanai pēc dažādām rejuvenācijas procedūrām (vidēji dziļie ķīmiskie pīlingi, lāzerķirurģija, frakcionētā radiofrekvence u.c..)

Tā ir ļoti droša tehnoloģija, jo nav alerģiskas blakusparādības. “Īpaši efektīva, kombinējot ar citām ādu atjaunojošām metodēm- ELOS tehnoloģiju (frakcionēto radiofrekvenci kombinācijā ar infrasarkano staru terapiju), hialuronskabes injekcijām, ķīmiskiem pīlingiem un frakcionēto lāzerķirurģiju. Efekts parādās aptuveni 3- 4 nedēļu laikā un ilgst 3- 4 mēnešus,” uzsver J. Janovska.

 

* PRFinjekcijās netiek izmantoti antikoagulanti.