header
header

Lāzers efektīvākai epilācijai

“Veselība centrs 4” filiālē “Juglas klīnika” pieejams jauns Lumenis Lightsheer™ DESIRE diodes (805 nm) lāzers, kas piemērots liekā apmatojuma likvidēšanai. Ilgu laiku to pasaule uzskatīja par “zelta”standartu liekā apmatojuma likvidēšanā. Lāzera drošība un efektivitāte ar ilgnoturīgu rezultātu ir apstiprināta vairākos zinātniskos pētījumos.

 

 

 

Lightsheer Desire

 

Lāzers lieliski piemērots gan lielu ķermeņa zonu, gan mazāku laukumu apstrādei, kurās nepieciešama maksimāla precizitāte un augstāka plūsma, kur atrodami plāni un smalki matiņi. Īpašu efektīvitāti un komfortu procedūras laikā nodrošinaHigh Speed vakuuma unChillTip™ atvēsinošā tehnoloģija.

 

Lāzeram ir divu veidu uzgaļi (mazais un lielais), kas ļauj apstrādāt jebkuru sejas un ķermeņa zonu ātrāk un efektīvāk.

 

Lightsheer Desire
   

Ar lielo uzgali apstrādājot tik lielus laukumus kā kājas visā garumā un muguru, procedūras laiks samazinās uz pusi. Mazākais uzgalis īpaši piemērots grūti pieejamām zonām, piemēram, bikini, sejas epilēšanai, bet lielākiem ādas laukumiem lieto lielāko uzgali. 

 

 

Pielietojot lielāko uzgali, procedūras laikā nav nepieciešams kontakta gēls, jo uzgalis ietver vakuumsistēmu, kas garantē uzgaļa piekļaušanos apstrādājamai zonai. Vakuumsistēma nodrošina arī dziļāku lāzerstara iekļūšanu ādā, līdz ar to palielinās enerģijas absorbcija un matu folikulu iznīcināšana notiek efektīvāk.

 

Šī lāzersistēma atļauj individuāli piemērot katram cilvēkam nepieciešamo lāzerenerģijas režīmu, pirms procedūras ievadot datus par pacienta ādas fototipu, matu krāsu un struktūru, iespējams arī mainīt lāzera impulsa intensitāti (ātrumu), vakuuma stiprumu u.c. parametrus. Šī procedūra piemērota gan gaišas, gan vidēji tumšas ādas īpašniekiem, ievērojot nosacījumu, ka apstrādājamo ādas rajonu 2 nedēļas pirms un pēc procedūras nesauļo. Dienu pirms procedūras matiņi ir jānoskuj.

 

Lightsheer Desire
 

 

Kā norit lāzerepilācija ar Lightsheer Duet?
Procedūra ietver divus posmus: ādu ar vakuuma palīdzību maigi iesūc, kam seko lāzera impulss. Lāzera diode izstaro gaismu, ko absorbē mata saknē jeb folikulā esošais pigments melanīns. Lāzera impulss tiek pārvērsts siltuma enerģijā un selektīvi, t.i., izlases veidā uzkarsē. Šo procesu sauc par selektīvo termolīzi. Bojātais mats vairs nespēj augt un 1–2 nedēļu laikā izkrīt. Jāatceras, ka lāzers iedarbojas tikai uz to apmatojumu, kas atrodas t.s. aktīvās augšanas fāzē, tomēr, izejot pilnu kursu, var atbrīvoties no 90% matu.

 

 

Šī iekārta ir pieejama “Veselība centrs 4” filiālē “Juglas klīnika”, Brīvības 410, Rīgā, 5. stāvā, tel. 67136282, 29330086, www.juglasklinika.lv

 

Tā kā šī jaunākā iekārta ir mobila, speciālistiem būs iespēja sniegt pakalpojumus arī citviet – doties izbraukuma vizītēs uz Latvijas reģioniem.