header
header

Lāzers efektīvākai epilācijai

“Veselība centrs 4” filiālē “Juglas klīnika” pieejams jauns Lumenis Lightsheer™ DESIRE diodes (805 nm) lāzers, kas piemērots liekā apmatojuma likvidēšanai. Ilgu laiku to pasaule uzskatīja par “zelta”standartu liekā apmatojuma likvidēšanā. Lāzera drošība un efektivitāte ar ilgnoturīgu rezultātu ir apstiprināta vairākos zinātniskos pētījumos.

 

 

 

 

 

Lāzers lieliski piemērots gan lielu ķermeņa zonu, gan mazāku laukumu apstrādei, kurās nepieciešama maksimāla precizitāte un augstāka plūsma, kur atrodami plāni un smalki matiņi. Īpašu efektīvitāti un komfortu procedūras laikā nodrošinaHigh Speed vakuuma unChillTip™ atvēsinošā tehnoloģija.

 

Lāzeram ir divu veidu uzgaļi (mazais un lielais), kas ļauj apstrādāt jebkuru sejas un ķermeņa zonu ātrāk un efektīvāk. 

 

 

 


   

Lielais uzgalis Mazais uzgalis
Ar lielo uzgali apstrādājot tik lielus laukumus kā kājas visā garumā un muguru, procedūras laiks samazinās uz pusi. Mazākais uzgalis īpaši piemērots grūti pieejamām zonām, piemēram, bikini, sejas epilēšanai, bet lielākiem ādas laukumiem lieto lielāko uzgali. 

 

 

Pielietojot lielāko uzgali, procedūras laikā nav nepieciešams kontakta gēls, jo uzgalis ietver vakuumsistēmu, kas garantē uzgaļa piekļaušanos apstrādājamai zonai. Vakuumsistēma nodrošina arī dziļāku lāzerstara iekļūšanu ādā, līdz ar to palielinās enerģijas absorbcija un matu folikulu iznīcināšana notiek efektīvāk.

 

Šī lāzersistēma atļauj individuāli piemērot katram cilvēkam nepieciešamo lāzerenerģijas režīmu, pirms procedūras ievadot datus par pacienta ādas fototipu, matu krāsu un struktūru, iespējams arī mainīt lāzera impulsa intensitāti (ātrumu), vakuuma stiprumu u.c. parametrus. Šī procedūra piemērota gan gaišas, gan vidēji tumšas ādas īpašniekiem, ievērojot nosacījumu, ka apstrādājamo ādas rajonu 2 nedēļas pirms un pēc procedūras nesauļo. Dienu pirms procedūras matiņi ir jānoskuj.

 

Kā norit lāzerepilācija ar Lightsheer Duet?
Procedūra ietver divus posmus: ādu ar vakuuma palīdzību maigi iesūc, kam seko lāzera impulss. Lāzera diode izstaro gaismu, ko absorbē mata saknē jeb folikulā esošais pigments melanīns. Lāzera impulss tiek pārvērsts siltuma enerģijā un selektīvi, t.i., izlases veidā uzkarsē. Šo procesu sauc par selektīvo termolīzi. Bojātais mats vairs nespēj augt un 1–2 nedēļu laikā izkrīt. Jāatceras, ka lāzers iedarbojas tikai uz to apmatojumu, kas atrodas t.s. aktīvās augšanas fāzē, tomēr, izejot pilnu kursu, var atbrīvoties no 90% matu.

 

Pirms lāzerprocedūras:

  • Vienu dienu pirms procedūras matiņi ir jānoskuj vai jānogriež.
  • Divas nedēļas pirms procedūras tos nedrīkst izraut ar vasku, pinceti vai epilatoru.
  • 2 nedēļas pirms procedūras nav ieteicams sauļoties, apmeklēt solāriju un lietot paštonējošos krēmus. 
  • 2 nedēļas pēc procedūras nevajadzētu uzturēties atklātos saules staros un apmeklēt solāriju. 
  • Vasarā uz atklātajām ķermeņa vietām, kur plānots veikt vai veikta lāzerepilācija, uzklāt saules krēmus ar maksimālu aizsardzību – SPF 50.
  • 2 dienas pēc procedūras vēlams atturēties no pirts, baseina un masāžas apmeklējuma. 
  • 2 dienas pēc procedūras nelietot spirtotus losjonus, kairinošus dezodorantus un neveikt pīlingu.

 

Tas jāzina!

Lāzerepilāciju nedrīkst veikt grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā, kā arī tad, ja diagnosticētas onkoloģiskas saslimšanas, epilepsija, cukura diabēts un ja ir aktīva herpes vīrusu infekcija. Ādai pirms procedūras ir jābūt veselai.

Procedūru skaits un periodiskums ir  individuāli atkarīgs no apstrādājamās zonas, hormonālā līmeņa, iedzimtības un matu augšanas ātruma, to struktūras. Vidēji nepieciešamas 4- 6 atkārtotas procedūras, ko veic aptuveni ar 5 nedēļu intervālu sejai, 6- 8 nedēļu intervālu ķermenim. Iegūtais efekts pēc lāzerepilācijas kursa saglabājas vairākus mēnešus, ataugušie matiņi ir retāki un trauslāki.

 

Šī iekārta ir pieejama “Veselība centrs 4” filiālē “Juglas klīnika”, Brīvības 410, Rīgā, 5. stāvā, tel. 67136282, 29330086, www.juglasklinika.lv

 

Tā kā šī jaunākā iekārta ir mobila, speciālistiem būs iespēja sniegt pakalpojumus arī citviet – doties izbraukuma vizītēs uz Latvijas reģioniem.